Tym razem zaprezentuje się nasz mały książę Elmo z puchatym ogonkiem.
Jest u nas od czasu jak był malutki.
Słodziak z niego prawda?
Spragniony przygód i ciekawy świata.
Najbardziej odważny kociak z rodzinki.
Pełen energii i miłości. Zabrany na ręce od razu mruczy i się przytula.
Przyjaciel wszystkich kotków.
Tutaj widać jak troszczy się o kolegę Płomyczka:
https://www.facebook.com/share/r/18jRa4fW7d/
Elmo nadal czeka na swojego człowieka.
Czy ktoś podaruje mu dom ?